AREA SALES REPRESENTATIVE
PPG ROMANIA
Zalau
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Căutăm o persoană ambițioasă, dornică de o carieră adevărată în vânzări, care vrea să facă parte pe termen lung dintr-o echipă internațională, performantă.

Descrierea jobului

Vei promova produsele firmei PPG în special vopsele arhitecturale marca TRILAK - și vei dezvolta rețeaua de parteneri în regiune.

Experiența în domeniu poate fi binevenită, dar chiar dacă nu o ai, noi te instruim și îți oferim sprijin pentru a reuși.

Vei lucra singur pe teren. Din acest motiv sunt importante dorință ta internă de a lucra și de a reuși.

Raportați această lucrare