Sef Santier - Inginer Constructor
SC SOMACO GRUP PREFABRICATE SRL
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare in constructii
  • Experienta de min.2 ani in coordonare activitate santier
  • Cunostinte de montaj prefabricate
  • Disponibilitate pentru deplasari frecvente in functie de locatiile santierelor coordonate
  • Cunostinte de pretensionare si postensionare
  • Cunostinte de AutoCAD
  • Abilitati dezvoltate de management si comunicare
  • Descrierea jobului

    Postul presupune coordonare activitate de santiere montaj prefabricate.

  • Intocmire grafic executie pentru santier
  • Intocmire necesar de materiale pentru santier si lansare comenzi
  • Stabilire cantitate si frecventa elementelor prefabricate ce trebuie livrate pe santier
  • Participare la sedintele de santier si intocmirea documentatiei de calitate
  • Intocmire situatii de lucrari si verificare situatii de lucrari intocmite de subantreprenori
  • Reprezinta interesele companiei in relatia cu beneficiarul si subantreprenorii
  • Raportați această lucrare