Ambalator Echipamente Electronice
Rohde & Schwarz Topex SA
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Atentie la detalii;
  • Capacitate de respectare riguroasa a regulilor de ambalare;
  • Organizare si disciplina;
  • Bune abilitati de comunicare si colaborare cu colegii;
  • Rezistenta la stres si capacitate de a rezolva situatii dificile;
  • Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii.
  • Descrierea jobului

    Rolul de Ambalator Echipamentelor Electronice apartine de departamentul de Productie.

    Colaboreaza cu departamentele : PM, Logistica.

  • Ambaleaza produsele cu accesorii, documentatie, foi de expeditie, urmarind componenta echipamentelor conform fisei de expeditie;
  • Ajuta la incarcarea echipamentelor in masinile cu care se face transportul;
  • Participa activ la rezolvarea problemelor ce se ivesc in cadrul departamentului;
  • Mentine ordinea si curatenia la locul de munca.
  • Raportați această lucrare