Contabil-economist cu competente in resurse umane
Euro Mecano Construct S.R.L.
Pitesti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent / a studii superioare in domeniul economic;
  • Constituie avantaj experienta de minim 5 ani;
  • Competente în contabilitate financiară si fiscalitate,
  • Competente aprofundate în utilizarea calculatorului,
  • Competente în resurse umane si personal-salarizare.
  • Foarte bune abilitati de comunicare
  • Persoana dinamica, energica si orientata catre rezultate ;
  • Permis conducere categoria B;
  • Capabil sa lucreze atat in echipa cat si individual;
  • Capacitate de asimilare a cunostintelor noi si de implementare a informatiilor in activitatea zilnica
  • Capacitatea de a prelucra, interpreta si valorifica informatiile pentru adoptarea celor mai bune decizii sau pentru realizarea de rapoarte complexe
  • Acuratete, rapiditate, tenacitate, atentie distributiva
  • Descrierea jobului

    1.Operarea documentelor financiar contabile și gestionare portofoliu

    2. Intocmire documente personal

    3. Intocmire rapoarte financiare

    Raportați această lucrare