Specialist Implementare Procese și Concepte Case (f/m)
Kaufland
București (Bucuresti), RO
6 zile în urmă

în cadrul departamentului Vânzări- Amenajare, Str. Barbu Văcărescu, nr. 120-144

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru.

Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

  • implementezi concepte, procese și sisteme ce țin de Casele de Marcat în cadrul magazinelor nou deschise, a proiectelor de modernizare și reorganizare
  • școlarizezi angajații noi, precum și pe cei existenți
  • coordonezi echipa departamentului de Case la deschiderile de noi magazine, precum și în cadrul proiectelor de modernizare și reorganizare
  • planifici personalul responsabil de dep.Case la deschiderea sau reorganizarea magazinelor
  • dezvolți concepte noi de vânzare, determini puncte slabe și participi la îmbunătățirea permanentă a sistemelor de lucru
  • Profilul tău

  • studii superioare finalizate
  • experiență în cadrul departamentului Case de minimum 2 ani
  • cunoștințe avansate de MS Office și SAP
  • disponibilitate de deplasare și permis de conducere categ. B
  • proactivitate, atitudine pozitivă, flexibilitate în gândire și actiune
  • gândire analitică, mod de lucru orientat spre rezultat
  • Beneficiile tale

    Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.