Agent Imobiliar
Plus Prime Investment
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Companie Imobiliara situata in zona ultracentrala angajeaza agent imobiliar cu sau fara experienta.

Se ofera training gratuit, conditii avantajoase, castiguri substantiale plus bonusuri atractive.

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Descrierea jobului

Companiе Imobiliarа cu experiеnta in domeniu dе peste 13 аni, scopul principаl еste intermediеrеа (vаnzari si inchiriеri) a imobilelor din Bucurеsti si o colаborare foаrtе bunа cu o gama larga de clienti.

Ca si agent imobiliar, vei face parte dintr-o echipa bine pregatita, alaturi de colegi prompti care ofera o consiliere cat mai buna clientilor nostri.

Datorita pregatirii si promptitudinii, castigurile unui agent imobiliar sunt pe masura valorii, plus ca beneficiaza si de bonusuri de performanta.

Raportați această lucrare