Operator Distribuţie Gaze Naturale (128791)
Delgaz Grid S.A.
Otelu Rosu
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Educaţie necesară : Studii medii tehnice / profesionale / generale

Experienţă practică necesară : Minim 1 an în instalaţii

Autorizaţie ANRE gr. EGIU-EGD constituie avantaj

Alte cerinţe : Permis de conducere categoria B, disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului

Descrierea jobului

  • Revizia reţelelor de gaz (conducte, branşamente, vane şi cămine de vană);
  • Revizia staţiilor de reglare-măsurare;
  • Realizezi operațiuni aferente lucrărilor de remediere a defectelor din sistemul de distribuţie al gazelor, inclusiv întreruperea / reluarea alimentarii cu gaz;
  • Exerciţi şi alte sarcini care decurg în mod natural din domeniul tău de activitate, fiind atribuite de superiorul tău pe baza cunoştinţelor sau aptitudinilor tale.
  • Ce îţi oferim

  • Pachet salarial atractiv;
  • Premiu de performanţă;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare privată de sănătate;
  • Pensie facultativă;
  • Primă de vacanţă.
  • Raportați această lucrare