Asistent medical pediatru
Scoala Gimnaziala Avenor
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • asistent medical pediatru, cu experienta in domeniu de minim 4 ani;
  • persoana comunicativa, deschisa si interesata de ceea ce apare nou in domeniu;
  • cunostinte operare calculator;
  • cunostinte de limba engleza (minim nivel conversational).
  • Descrierea jobului

    Cautam Asistent medical pediatru in regim full-time pentru scoala.

    Responsabilitati :

  • triajul copiilor dimineata;
  • acordarea asistentei medicale cand este cazul;
  • observarea copiilor in cursul zilei si la masa;
  • comunicarea cu parintii si cu echipa medicala a scolii si gradinitei.
  • Oferim :

  • oportunitatea de a munci intr-o echipa entuziasta, tanara, intr-o scoala moderna;
  • oportunitatea de a te perfectiona permanent, prin traininguri de specialitate;
  • pachet salarial motivant.
  • Raportați această lucrare