Consilier vanzari
NETWORKHR
Iasi, Iasi, Romania
1 zi în urmă

Pentru clientul nostru, institutie financiara nebancara angajam Consilier vanzari credite in Iasi cu urmatoarele cerinte :

  • Experienta minim 2 ani in vanzari auto sau domeniul bancar;
  • Studii superioare;
  • Cunostinte zona creditare reprezinta un plus;
  • Disponibilitate pentru deplasari pe teren si permis de conducere (pozitia presupune pana la 70% activitate de teren)
  • Abilitati de operare PC;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Orientare catre atingerea obiectivelor si dezvoltarea afacerilor. Responsabilitati :
  • Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei (vanzari credite );
  • Gestionarea eficienta a bugetelor, portofoliilor;
  • Organizarea si controlul activitatilor din zona alocata;
  • Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu;
  • Mentinerea relatiei cu dealerii auto si brokerii;
  • Activitati administrative Oferta :
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
  • Traininguri;
  • Posibilitati de dezvoltare intern si international;
  • Salariu fix, plus bonusuri lunare de performanta. Skillset Required : #vanzari #credite
  • Raportați această lucrare