REPREZENTANT VANZARI
Pentagon
Deva
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte :

  • Sociabil, convingator, organizat, dinamic;
  • Abilitati si cunostiinte tehnice de baza pentru prezentarea, promovare si vanzarea produselor companiei;
  • Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii din arealul arondat;
  • Experienta in vanzari constitue un avantaj;
  • Disponibilitate pentru deplasari in areal arondat de una sau mai multe zile;
  • Spirit de initiativa si creativitate;
  • Permis auto categoria B (minim 3 ani);
  • Cunostinte PC (Windows, MS Office).
  • Descrierea jobului

    Reprezentantul Vanzari va avea urmatoarele indatoriri principale :

  • Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
  • Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
  • Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
  • Livrarea produselor si / sau urmarirea derularii eficiente a distributiei acestora;
  • Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca :

  • Vei avea salariu pe masura performantei muncii depuse,format dintr-un salariu de baza plus bonusuri pentru depasirea targetului;
  • Vei lucra intr-un mediu concurential, cu provocari permanente;
  • Vei fi promovat functie de nivelul performantei;
  • Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta, ci mai ales sa pui in practica noile tale idei
  • Raportați această lucrare