Medici specialisti medicina muncii si medicina generala
MedLife
Ploiesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

MedLife isi mareste echipa de medicina muncii in Bucuresti, Galati, Braila, Pitesti si Jud. Prahova.

Cautam colegi entuziasti, orientati catre clienti / pacienti, cu spirit de echipa si dorinta de dezvoltare in cadrul companiei noastre.

Va invitam sa ne contactati pentru colaborari de tip full time sau part-time.

Cerintele postului :

  • Etica profesionala impecabila;
  • Documente specifice valabile pentru medic specialist / primar cu ALP valabil;
  • Experienta in servicii medicale private reprezinta un avantaj insa nu este un criteriu eliminatoriu;
  • Permis de conducere categ B - reprezinta un avantaj insa nu este un criteriu eliminatoriu.

    Descrierea jobului

    Descrierea postului :

    Prin intermediul serviciilor de medicina muncii ne asiguram ca angajatii companiilor partenere beneficiaza de servicii medicale la cele mai inalte standarde de calitate.

    Responsabilitati :

  • Efectuarea examenelor clinice angajatilor companiilor partenere MedLife;
  • Efectuarea investigatiile functionale specifice;
  • Completarea dosarul pacientului;
  • Efectuarea de rapoarte privind situatia examenelor medicale;
  • Respectarea protocolului clinico-terapeutic.

    Raportați această lucrare