Angajam TAMPLAR si ajutor tamplar
LUCREZ IN EUROPA
Zărnești
2 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Romania

Job description - Romania

Descrierea postului :

  • Confecționare mobila din PAL Oferim :
  • Salariu negociabil in functie de experienta (pana la 5128 brut)
  • Posibilitate ore suplimentare
  • Cazare asigurata si gratuita pentru persoanele din afara localitatii
  • Sarbatori religioase libere si platite
  • Cerințe :

  • Experiența constituie avantaj, insa suntem dispusi sa angajam si persoane fara prea multa experienta dispusi sa inveti
  • Disponibilitate imediata În cazul în care sunteți interesat de acest post asteptam cu interes telefonul dvs. la numarul afisat in intervalul orar L-
  • : 09 : 00-17 : 00, persoana contact Catalina

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite