sudor
Sigma Team Tehnology S.R.L.
Piteşti, Romania
2 zile în urmă
source : MyNextJob

Executa lucrari de sudura electrica si CO2, confectii metalice conducte si componente mecanice,sudeaza Al si aliaje atat la punctul de lucru cat si la client.

Responsabilitati si sarcini :

  • Primeste comanda de lucru si documentatia aferenta de la superiorul direct;
  • Foloseste scule si dispozitive corespunzatoare locului de desfasurare a lucrarii;
  • Executa lucrari de sudura in otel-inox si aliaje, in vederea repararii / confectionarii partilor metalice aferente instalatiilor tehnologice;
  • Realizeaza lucrari de sudura in vederea repararii / confectionarii pentru diverse structuri metalice.
  • Descrierea companiei

    Companie specializata in proiectare,executie si montaj sisteme industriale angajeaza SUDORI cu experienta.

  • Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabiliri unui interviu.
  • Raportați această lucrare