Logoped
Asociatia Help Autism
Bucuresti
‎în urmă cu 16 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ești o persoană caldă, îți plac copii și ai răbdare până le iese litera R ?

Te așteptăm în echipa Help Autism!

Te așteptăm să te alături echipei noastre dacă ai :

  • Studii superioare în domeniul psiho-pedagogiei speciale;
  • Atestat profesional (constituie un avantaj);
  • Experiență în activități cu copiii cu dizabilități minim 1 an;
  • Descrierea jobului

    În echipa noastră vei fi responsabil cu :

  • Realizarea și respectarea planurilor de intervenție specifice pentru logopedie;
  • Lucrul cu copii în cadrul ședințelor individuale de logpedie;
  • Completarea fișelor de observație în urma ședințelor individuale de logopedie;
  • Evaluarea periodică a copiilor cu privire la progresele de limbaj; Menținerea relației cu părinții copiilor cu autism cu privire la recuperarea și evaluarea copiilor

    Ce îți oferim noi :

  • Mediu de lucru plăcut într-o echipă tănără și dinamică;
  • Tichete de masă;
  • Teambuildinguri;
  • Zi liberă de ziua copilului tău sau a copilului din tine;
  • și fiecare zi vitaminizată cu fructe, ceai sau cafea, dar și energia celor mai frumoase povești de izbândă.

    Raportați această lucrare