Team Leader Echipa Prospectare Comerciala, Brasov
SC ONE RECRUTEMENT SRL
Brasov
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Profilul tău :

  • Experiență de cel puțin 1 an în coordonarea echipelor;
  • Nivel avansat de Engleză (minim B2), iar Germana, Italiana, sau Spaniola nice to have;
  • Experiență anterioară în zona comercială :
  • Disponibilitate pentru călătorii ocazionale;
  • Dinamism;
  • Flexibilitate;
  • Implicare și atitudine deschisă.
  • Descrierea jobului

    Căutăm un lider de echipă cu background comercial și bune abilități de coordonare pentru echipa noastră de prospectare din Brașov.

    Activități principale :

  • Consolidarea echipei asigurarea managementului a 10-15 prospectori;
  • Coordonearea și motivarea echipei pentru a atinge abiectivele stabilite;
  • Asigurarea transferului sarcinilor către membrii echipei și rezolvațrea situațiilor dificile ce pot apărea;
  • Crearea unui mediu de lucru pozitiv, asigurând coachingul individual și colectiv al echipei;
  • Analizarea și centralizarea rezultatelor și raportarea lor către superiorii ierarhici.
  • Oferim următoarele beneficii :

  • Training;
  • Posibilitatea de a dezvolta o carieră în management într-un mediu multicultural, profesional, dinamic și provocator;
  • Pachet salarial atractiv.
  • Raportați această lucrare