Lucrător Comercial
NEW GRANDE PLAYER
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Sa initiati cu usurinta interactiuni cu persoane noi.
  • Sa fiti orientat catre rezultate , cu capacitate de a lucra autonom, dar si in cadrul unei echipe.
  • Limbaj civilizat, rabdare si bun simt.
  • Capacitate de a invata permanent lucruri noi.
  • Descrierea jobului

    administrarea magazinului

    vanzarea produselor companiei parcurgand toti pasii de vanzare, de la identificarea nevoilor clientului si consilierea in alegerea produsului potrivit pana la incasarea contravalorii produselor achizitionate si operarea acestora in sistemul de contabilitate

    mentinerea relatiei cu clientii existent si furnizarea catre acestia a suportului post vanzare

    atragerea de noi clienti

    Oferim :

    pregatire de specialitate in domeniul tigarilor electronice si a produselor pentru fumatori

    pachet salarial atractiv format din salariu fix + bonusuri in functie de performante

    bonusuri din concursuri

    suport permanent din partea echipei pentru identificarea si rezolvarea problemelor care pot aparea in desfasurarea activitatii

    Raportați această lucrare