Internship Costumer Support Agent Franceza/Spaniola/Germana
Nera Computers
Iasi
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca iti doresti sa fii responsabilul echipei noastre pentru relationarea cu clientii in limba franceza / spaniola / germana, va trebui :

  • Sa cunosti foarte bine limba franceza / spaniola / germana, atat scris, cat si vorbit
  • Sa fii orientat catre client si catre solutionarea problemelor acestuia
  • Sa detii abilitati de solutionare rapida a situatiilor dificile
  • Sa fii atent la detalii si diplomat in exprimare
  • Sa fii spontan si sa stii sa evidentiezi aspectele pozitive
  • Descrierea jobului

  • Va trebui sa preiei si sa rezolvi solicitarile aparute din partea clientilor nostri prin intermediul mesajelor venite
  • Sa oferi consiliere clientilor, cu informatii complete si corecte, cu privire la produsele comercializate de compania noastra
  • Sa identifici nevoile clientilor, acolo unde este cazul si sa ii consiliezi pentru o solutionare amiabila a cazurilor
  • Sa respecti procedurile de solutionare si sa le adaptezi specificului problemei identificate
  • Daca te vei potrivi echipei noastre comerciale, vei beneficia de :

  • o perioada stabilita de comun acord de internship platit, urmata de ofertare pentru angajare pe perioada nedeterminata in cadrul companiei
  • acces la un climat de lucru structurat si orientat pe client, pe ecologizare si pe grija pentru mediul inconjurator
  • program de lucru flexibil, cu posibilitate de angajare part-time
  • transport gratuit asigurat la si de la sediul firmei cu autocarul companiei sau vei beneficia de decontarea transportului cu mijloacele de transport in comun
  • salariu fix atractiv, peste media pietei si bonuri de masa
  • Raportați această lucrare