Analist Business
Delta Studio S.R.L.
Bucuresti
‎în urmă cu 17 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Gândire analitică, capacitate de sinteză;
  • Organizare, ordonare, time management;
  • Experiență în analiza / modelarea / optimizarea proceselor de business;
  • Bune abilităţi dе comunicare și de lucru în echipă;
  • Bună cunoaștere MS Office, Outlook, Visio;
  • Bun nivel al limbii engleze;
  • Preferabil experiență de lucru în multinaționale.
  • Descrierea jobului

  • Interviuri cu roluri cheie din organigramă;
  • Modelarea proceselor de business;
  • Prezentarea rezultatelor către Comitetul Director;
  • Implicare activă, alături de colegii din IT, în activitățile dept. Strategie;
  • Participarea la implementări de software (analiză, testare);
  • Elaborarea de manuale de utilizator și activități de instruire.
  • Oferta :

  • Salariu fix lunar;
  • Bonus trimestrial raportat la realizări;
  • Decontare transport;
  • Masa de pranz decontata 50%;
  • Participarea la traininguri.
  • Raportați această lucrare