SEF MAGAZIN
Instal Impex
Iasi
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii medii sau superioare;
  • cunostinte foarte bune operare PC (MS Office);
  • persoana ordonata , rezistenta la stres;
  • excelente abilitati de comunicare;
  • Descrierea jobului

  • RASPUNDE DE APROVIZIONAREA MAGAZINULUI
  • ACORDA ASISTENTA TEHNICA GESTIONARILOR IN CEEA CE PRIVESTE CALITATEA PRODUSELOR , ETICHETAREA, FUNCTIONAREA , ETC. :
  • URMARESTE CA TOATE MARFURILE INTRATE IN MAGAZIN SA FIE INSOTITE DE DOCUMENTE CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE :
  • URMARESTE INTOCMIREA DOCUMENTELOR PRIMARE DE CATRE VANZATORI SAU GESTINARI :
  • PROMOVEAZA POLITICI DE PRET CARE SA ADUCA EFICIENTIZAREA ACTIVITATII COMERCIALE , LA LARGIREA CLIENTELEI STABILE
  • colaborareaza cu agentii de vanzari si sefii de magazin / depozit;
  • BENEFICII :

  • salariu fix + bonuri de masa in valoare de 15 lei / zi.
  • Raportați această lucrare