Inginer Cai Ferate Drumuri si Poduri
SC PRAGOSA ROMANIA SRL
Ploiesti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta minim 3 ani de santier;
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Disponibilitate imediata;
  • Cunostinte avansate de EXCEL;
  • Cunostinte minime de topografie, devize, AUTOCAD;
  • Beneficii :

  • Remuneratie conform experientei si cunostintelor;
  • Posibilitati de avansare in cariera profesionala;
  • Integrare intr-o echipa tanara si dinamica.

    Responsabilitati :

    Cunoştinţe legate de materiale, metode, instrumente utilizate în construirea sau repararea unor structuri cum ar fi şosele sau autostrăzi.

  • Urmarirea executiei lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii, cantitatii si respectarea termenelor de executie;
  • Intocmirea rapoartelor zilnice de productie / jurnalul de santier;
  • Intretinerea relatiilor cu beneficiarii;
  • Deplasari in santierele companiei.

    Raportați această lucrare