Specialist vanzari / consultant vanzari
Club Wellness BodyExprim
Bucuresti, Romania
15 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Club Wellness BodyExprim angajeaza agent vanzari / consultant. Va rugam sa ne trimiteti CV-ul la adresa de e-mail.

Suntem un Centru Wellness cu o vechime de peste 10 ani, suntem situati la 5 minute de mers de statia metrou Crangasi sau de statia tramvai 41.

Activitatile pe care noi le desfasuram aici sunt : clase de aerobic, fitness, aquagym, piscina, activitati copii si masaj.

Cerinte

Experienta minim 1 an in domeniul vanzarilor.

Ne dorim sa fi o persoana sociabila, dinamica si dornica sa se perfectioneze si sa invete lucruri noi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta in urma interviului.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite