KEY ACCOUNT MANAGER B2B BUCHAREST
CONFIDENTIAL
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

F sau M nu conteaza) :

  • Experienta dovedita pe vanzari B2B minim 3-5ani, preferabil in domeniul constructiilor;
  • Tanar, dinamic, rezilient, extrem de bine organzat aflat intr-o etapa a carierei in care isi doreste o remuneratie financiara mult peste piata insa vs un efort pe masura;
  • Focusat 100% pe rezultate;
  • Persoana onesta si loiala care isi doreste sa ramana pe aceasta pozitie minim 3 ani;
  • Angajatul va avea un target de vanzari incepand cu luna 3 de la angajare, atat timp cat targetul lunar este indeplinit persoanei respective i se aloca un grad ridicat de independenta in stabilirea programului zilnic / saptamanal

    Descrierea jobului :

  • Angajatul trebuie sa aibe domiciliul stabil in Bucuresti (sediul central si depozitul sunt localizate in sectorul 3);
  • Office 50% din timp (preluare comenzi, telefoane clienti, oferte, urmarire proiecte pe zona, management comenzi impreuna cu back-office-ul de la Bucuresti, semnare contracte clienti etc) + vizite la clienti 50% din timp;
  • ASM-ul va prelua un numar de 20clienti activi si va mentine / dezvolta relatia cu acestia;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona;
  • Practic se doreste o persoana cu abilitati deosebite de vanzator care isi doreste sa devina parte integranta dintr-un colectiv tanar, ambitios si cu asteptari foarte mari.

    Salariu 4500lei net + comision cu sanse foarte mari de realizare care poate sa atinga valori foarte mari.

    Masina de serviciu, laptop, telefon etc

    Raportați această lucrare