Stivuitorist Filiala Cluj- sediu Gilau
SC ENGLMAYER ROMANIA SRL
Floresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

In vederea ocuparii postului de Stivuitorist , disponibil in cadrul echipei de logistica la punctul de lucru din Gilau Judetul Cluj, cautam persoane energice si motivate, dispuse sa invete lucruri noi si sa isi construiasca o cariera alaturi de noi in domeniul transporturilor.

CERINTE :

  • Persoana serioasa si harnica.
  • Disponibilitate la lucru in ture de zi. Program de lucru de luni pana vineri.
  • Autorizatie ISCIR valabila si experienta anterioara constituie un avantaj.
  • Studii medii.
  • Descrierea jobului

    Sarcina principală a noului coleg este manipularea marfurilor si incarcarea camioanelor conform listelor de incarcare.

    Printre principalele responsabilităţi se numără de asemenea :

  • Incarcarea-descarcarea camioanelor cu ajutorul stivuitorului si lizei electrice;
  • Receptionarea marfurilor in depozit;
  • Pregatirea marfurilor pentru livrare;
  • Scanarea marfurilor de intrare si de iesire;
  • Intocmirea de rapoarte de descarcare si de HUB;
  • Etichetarea marfurilor;
  • Pastrarea curateniei spatiului de depozitare;
  • Organizarea generala a depozitului.
  • OFERIM :

  • Mediu de lucru placut si motivant;
  • Salar atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Asigurare medicala;
  • Bonus concediu si performanta;
  • Oportunitatea construirii unei cariere de succes.
  • Raportați această lucrare