Secretariat administrativ
Asentra
Cluj Napoca
5 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Cluj Napoca

Job description - Cluj Napoca

Abilitati si experienta : -Abilitati de organizare si prioritizare-Excelente abilitati de comunicare si munca in echipa-

  • Abilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan si de a respecta termene limita-Competente de operare calculator-Responsabilitate fata de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
  • Persoana ambitioasa, creativa, proactiva, cu spirit dezvoltat al competitiei
  • Requirements

    Responsabilitati : -Introducerea informatiilor in sistemul de operare-Cercetarea pietei si generarea de idei de optimizare a serviciilor propuse de companie-

  • Mentinerea permanenta a contactului / relatiei cu clientii deja existenti, participarea activa la dezvoltarea portofoliului de clienti prin idenficarea si / sau generarea de noi oportunitati;
  • Promovarea serviciilor in mediul online si pe diferite canale de specialitate-Identificarea dorintelor colaboratorilor , ofertare si urmarirea intregului proces de colaborare.
  • Beneficii : -Castiguri progresive , in functie de performanta-Posibilitatea de a de dezvolta alaturi de o echipa dedicata, creativa si dinamica.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite