Manager de Portofoliu
LIBRA BANK
BUCURESTI ,Romania
19 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati

  • Dezvolta relatia cu clientii existenti, promovand permanent noile produse ale bancii;
  • Deruleaza toate activitatile necesare acordarii creditelor / produselor bancii, intocmind documentatiile necesare;
  • Primeste contractele de credit / garantii / contractele colaterale, etc;
  • Informeaza clientii cu privire la scadentele ratelor de credit;
  • Monitorizeaza permanent restantele active ale clientilor;
  • Participa activ in activitatea de recuperare amiabila a restantelor clientilor si de colectarea situatiilor financiare ale debitorilor.
  • Cerinte :

  • Absolvent studii superioare, specializare economica;
  • Experienta anterioara in vanzari;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • OFERTA

  • Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare dupa numai 6 luni de la angajare;
  • Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
  • Meritocratie - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.
  • OBSERVATII

    Aplicatiile vor fi tratate confidential.

    Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite