Tehnician Identificari Materii Prime
ZENTIVA SA
Bucuresti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii : medii, de preferinta in domeniul sanitar / medical (Scoala asistent farmacie)
  • Cunostinte PC : MS Office - nivel de baza
  • Atentie la detalii;
  • Bune abilitati de organizare si comunicare;
  • Conditie fizica buna care sa ii permita manipularea containerelor.
  • Descrierea jobului

  • Efectuarea testelor fizico-chimice necesare pentru identificare, in acord cu specificatia tehnica : Raman, IR, NIR;
  • Disponibilitate la manipularea containerelor cu materii prime in vederea efectuarii identificarii pe containere individuale ( 140 / schimb);
  • Extragerea datelor primare din echipament si incarcarea lor pe server si win formula;
  • Completarea foilor LIMS si a caietului individual de lucru.
  • Raportați această lucrare