Tehnician Service Aparate de Cantarit
Cantarprod Srl
Craiova
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Postul nu necesită experientă anterioară în domeniu sau studii de specialitate - se va face instruire!

Ce vrem de la tine?

  • Să îți facă plăcere să te informezi în privința domeniului în care ne desfășurăm activitatea;
  • Să fii punctual;
  • Să îți placă să te implici în activitatea firmei dincolo de atribuțiile trasate prin fișa postului;
  • Să știi să ceri un răspuns la o problemă mai degrabă decât să îl aștepți la nesfârșit;
  • Să îți realizezi atribuțiile cu responsabilitate.
  • Ce vrem să știm despre tine?

  • Dacă ai experiență în domeniul service;
  • Dacă reziști la stres și dacă îți poți organiza eficient munca;
  • Daca esti dispus la deplasari;
  • Daca detii permis de conducere categoria B;
  • Daca ai diploma de bacalaureat.
  • La ce să te aștepți dacă ni te alături?

  • Vei fi asistat / asistată în încercarea de adaptare la specificul activității noastre;
  • Poți primi un salariu competitiv, pe care îl vom negocia în urma interviului;
  • Îți punem la dispoziție infrastructura necesară pentru desfășurarea activității.
  • Descrierea jobului

    Care sunt responabilitățile tale?

  • Ajută la montajul și punerea în funcțiune a echipamentelor produse și distribuite de societate.
  • Efectuează diagnoza în vederea stabilirii defectului pentru echipamentele aflate în service.
  • Se deplasează la sediul clientului pentru întreţinerea și reparația echipamentelor.
  • Raportați această lucrare