Personal pentru Franta
01jobs Rbs Srl
Romania, Romania
6 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

  • zidari traditionali(fara lb.franceza)
  • zidari cofraje lemn (fara lb.franceza)
  • tamplar montator(fara lb.franceza)
  • tamplari / dulgheri(fara lb.franceza)
  • 4 zidari cofraje(fara lb.franceza)
  • 2 sefi zidari cofraje metalice(fara lb.franceza)
  • izolatori exterioare(fara lb.franceza)
  • pietrar(fara lb.franceza)
  • mester acoperisuri de stuf(fara lb.franceza)
  • fierari betonisti(fara lb.franceza)
  • dulgheri(fara lb.franceza)
  • formare gratuita ca zidari cofraje-metalice(fara lb.franceza)
  • zidari cofraje-metalice(fara lb.franceza)
  • montatori pereti cu piatra(fara lb.franceza)
  • zugravi interioare(fara lb.franceza)
  • zugravi exterioare(fara lb.franceza)
  • instalatori pardoseli din pvc(fara lb.franceza)
  • tamplari de aluminiu(fara lb.franceza)
  • rigipsari(fara lb.franceza)
  • izolatori cu placi fermacell
  • operator tipografie(fara lb.franceza)
  • operator imprimerie pe masina de pliat si lipit(fara lb.franceza)
  • strungar cnc
  • strungar universal
  • montator panouri fotovoltaice(fara lb.franceza)
  • instalator (fara lb.franceza)
  • electrotehnician
  • tehnician mentenanta
  • tehnician de mentenenta in constructii
  • tevar cu calificare sudura 141(fara lb.franceza)
  • sudori mag 135,136(fara lb.franceza)
  • sudori tig 141(fara lb.franceza)
  • muncitor in agricultura
  • sofer cat b,c,e pentru mutare mobila-cunoscatori de lb. franceza sau engleza
  • pregatire si mutare mobila-cunoscatori de lb. franceza
  • maseuri kinetoterapeuti-cunoscatori de lb. franceza
  • preparatori comenzi
  • cautam personal pentru initiere macelar
  • operatori conditionare carne la abator
  • operator in abator
  • masinist(strungar si / sau frezor)
  • formator matrite cu nisip
  • Cerinte

    Persoanele trebuie sa aiba in afara de calificari, experienta in domeniul pe care si-l aleg sau doresc sa lucreze.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite