Operatori CNC (strunjire/frezare)
SC European Food SA
Oradea
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

absolvent de liceu, preferabil profil tehnic in specialitatea prelucrari prin aschiere ( strunjire / frezare)

cunostinte de desen tehnic, procese de frezare, strunjire

cunostinte in utilizarea instrumentelor de masura ( micrometru, etc)

operarea masinilor cu comanda numerica Hedenhein sau Sinumerik constituie avantaj

persoana responsabila, atenta la detalii

Beneficii : salariu motivant

tichete de masa

asigurarea transportului de la domiciliu la locul de munca ( masina de serviciu - dupa caz)

instruire la locul de munca

loc de munca stabil, cu respectarea stricta a termenelor de plata si a drepturilor salariale

spatiu de lucru placut, tehnologie performanta

Descrierea postului :

postul implica operarea pe utilaje cu comanda numerica performante, destinate prelucrarilor mecanice diverse de mare precizie si inalta tehnologie

loc de munca situat in localitatea Sudrigiu

Raportați această lucrare