TEHNICIAN ANALIST CALITATE
DELTAMED
Cluj‑Napoca
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Deltamed, companie principală la nivel național în carosarea ambulanțelor și vehiculelor speciale își mărește echipa prin alăturarea unui coleg nou care să ocupe funcția de TEHNICIAN ANALIST CALITATE.

Noul nostru coleg se va asigura ca la finalizarea lui, produsul este dotat si echipat corespunzator cerintelor clientului.

In cadrul acestui proces va verifica echipamentele atat din punct de vedere numeric cat si functional.

Alatura-te echipei noastre daca :

  • ai experienta de minimum 1 an in domeniu (industria automotive / confectii metalice avantaj);
  • cunosti standardul de calitate ISO 9001;
  • cunosti limba engleza la nivel mediu / avansat (avantaj);
  • ai permis de conducere categ. B;
  • ai studii medii / superioare in domeniul tehnic;
  • esti o persoana careia ii place sa lucreze in echipa, organizata, flexibila in gandire si comportament, proactiva, responsabila.
  • Descrierea jobului

    Responsabilitatile tale principale vor fi :

  • gasirea solutiilor pentru rezolvarea problemelor aparute (in colaborare cu intreg departamentul de calitate);
  • monitorizarea defectelor aparute si raportarea catre superiorul direct;
  • verificarea materiilor prime, a materialelor, a semifabricatelor si a altor componente care ajung in procesul de productie;
  • participarea la procesul de prereceptie si livrare a produselor;
  • organizarea efectuarii verificarilor pe parcursul fiecarei etape de fabricatie;
  • planificarea inspectiilor de control cu sau fara anuntarea prealabila;
  • Iar noi te vom rasplati cu :

  • un mediu de lucru modern;
  • acces gratuit la sala de sport;
  • transport asigurat spre si de la locul de munca;
  • acces la sala de masaj;
  • oportunitati pentru dezvoltarea profesionala si personala;
  • program de lucru fix (intr-un singur schimb);
  • tichete de masa (15 lei / zi lucrata);
  • o echipa cu care sa te mandresti : -)
  • Raportați această lucrare