Agent imobiliar in Campina, Prahova
SC CASA EDAN CONCEPT SRL
Campina
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii(diploma de bacalaureat obligatoriu); studiile superioare constituie un avantaj
  • Cunostinte limba engelza
  • Permis de conducere cat B obligatoriu
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Sociabil, dinamic, motivat si care performeaza bine in conditii de stres
  • Cunostinte operare PC;
  • Prezenta business;
  • Perseverent, dornic de succes, punctual.
  • Disponibilitate la deplasari in afara orasului
  • RESPONSABILITATI :

  • Cercetarea si prospectarea pietei, preluare oferte noi, preluare cereri imobiliare
  • Realizarea de vizite cu clientii, asistarea clientilor de-a lungul intregului proces de tranzactionare imobiliara, realizare inchirieri, vanzari-cumparari
  • Promovarea proprietatilor si gasirea celei mai bune potriviri in functie de necesitati
  • Pastrarea legaturii si a relatiei cu portofoliul de clienti
  • Inregistrarea ofertelor pe site, intretinerea portofoliului de clienti.
  • Beneficii :

  • salariu 1346 lei
  • bonuri de masa
  • bonusuri si comisioane in functie de realizari
  • tel. mobil
  • training in cadrul companiei
  • Raportați această lucrare