Secretara cu sau fara experienta
SC RYATT FINANCE SRL
Sibiu
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • SA DETINA PERMIS DE CONDUCERE cat. B
  • cu abilitati deosebite de comunicare;
  • capabilila sa se adapteze repede la schimbari permanente;
  • respecta regulile disciplinare si de ordine stabilite de angajator
  • respecta secretul lucrarilor si al tuturor informatiilor ce tin de locul in care isi desfasoara activitatea
  • va executa cu profesionalism si spirit de raspundere toate sarcinile care i-au fost incredintate
  • nu va absenta fara motiv si fara sa anunte in prealabil conducerea societatii
  • prietena cu calculatorul si noile tehnologii, fara a fi obsedata de ele;
  • entuziasmata, optimista, cu atitudine pozitiva;
  • prezenta agreabila, caruia sa-i placa sa lucreze cu si pentru oameni;
  • persoana dinamica, dar si organizata;
  • dornica de evolutie profesionala si personala;
  • Descrierea jobului

    Nimic mai simplu, vei avea, ca suport, tot ceea ce este necesar ca sa poti face performanta, vei fi invatata, ajutata si va trebui sa muncesti pentru a putea face :

  • un marketing imobiliar la un inalt nivel de calitate;
  • propuneri de solutii personalizate la cererile imobiliare ale potentialilor clienti;
  • consiliere in vederea finantarii achizitiei;
  • identificarea si rezolvarea rapida a problemelor imobiliare ale clientilor;
  • Raportați această lucrare