Sef depozit - maghiara
DTN Group Commerce SRL
Timisoara, Romania
‎în urmă cu 12 ore
source : BizooJobs

Candidatul ideal :

  • Persoana proactiva si atenta la detalii;
  • Experienta in gestionare depozit sau in domeniul logisticii;
  • Cunostintele tehnice si de contabilitate primara constituie un plus;
  • Bune abilitati de gestionare fizica si organizatorica a produselor;
  • Seriozitate, corectitudine, comunicativitate, flexibilitate;
  • Abilitatea de a lucra sub presiune, de respectare a termenelor si de asumare a responsabilitatilor;
  • Cunostinte PC si carnet de conducere categoria B;
  • Cazier curat;
  • Cunoasterea limbii maghiare (obligatoriu) si a limbii engleze (avantaj).
  • Responsabilitati :

  • Participa la realizarea receptionarii si expedierii corecte a marfurilor;
  • Asigura organizarea rationala a produselor in depozit si verifica in permanenta stocurile;
  • Verifica, inregistreaza si emite bonuri de consum, comenzi de produse, CMR-uri, avize, etichete sau altele acte solicitate de catre angajator;
  • Deserveste clientii doar pe baza documentelor emise;
  • Intocmeste necesarul produselor de comandat de la furnizori;
  • Anunta conducerea firmei de indata ce constata diferente intre stocul scriptic si cel fizic;
  • Raspunde de gestiunea marfurilor din depozit, supervizeaza si raspunde de aplicarea procedurilor interne de gestiune;
  • Participa la inventarul periodic si anual al produselor si intocmeste rapoartele specifice catre managementul companiei;
  • Este sprijin activ pentru celelalte departamente ale firmei.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Beneficii :

  • Salariu lunar atractiv, care se discuta la interviu;
  • Bonusare anuala pentru buna gestionare a depozitului;
  • Bonuri de masa;
  • Telefon si calculator de serviciu;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti.
  • Descrierea companiei :

    Compania DTN GROUP COMMERCE comercializeaza pe piata romaneasca echipamente frigorifice si de climatizare, fiind parte a DTN GROUP, cu filiale si in Slovacia, Ungaria si Austria.

    In Romania dorim sa ne extindem echipa cu persoane potrivite pentru gestionarea produselor HVAC aflate in portofoliul nostru.

    Raportați această lucrare