Angular Developer
Exelo ITS
Cluj-Napoca, Romania
6 zile în urmă
source : Just Join IT

Jankins (regular)

Web Applications (regular)

O nas

Exelo ITS Sp z.o.o to dynamicznie rozwijający się zespół specjalistów. Wdrażamy, integrujemy oraz budujemy rozwiązania usprawniające i optymalizujące proces biznesowe w firmach.

Dla naszych nowych projektów i inicjatyw obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Angular Developer

Twój zakres obowiązków

  • Budowa aplikacji webowych w oparciu o technologię Angular
  • Udział w złożonych projektach Custom Development oraz przy tworzeniu nowych produktów
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanego oprogramowania
  • Rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych
  • Praca zespołowa w oparciu o metodyki zwinne
  • Rozwój oraz poznawanie nowych technologii
  • Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Angular, JavaScript, REST, Git, CSS, HTML
  • Min 2-3 letnie doświadczenie projektowe.
  • Znajomość praktyk projektowych i metodologii wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność samodzielnego planowania zdań i organizacji pracy
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość : Adobe XD, Primefaces, Nodejs, Figma
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podobne
  • To oferujemy

  • Udział w ciekawych długotrwałych projektach
  • Stabilną pracę w oparciu o uzgodnioną formę współpracy
  • Podnoszenie kwalifikacji i możliwości rozwoju
  • Możliwość pracy w biurze, hybrydowej lub zdalnej
  • Miłą i przyjazną atmosferę.
  • Pakiet opieki medycznej
  • Pakiet MultiSport
  • Raportați această lucrare