Web developer Python/Django
Elvsoft / IntoVPS
Cluj-Napoca
2 zile în urmă

Elvsoft angajeaza web developer Python / Django. Postul este la biroul nostru din Cluj-Napoca.

  • Responsabilitati*
  • proiectarea si implementarea de noi functionalitati
  • repararea bug-urilor
  • Candidatul ideal*
  • are experienta in utilizarea Python si Django, eventual PHP
  • JavaScript si jQuery, MySql
  • are cunostinte bune de limba engleza
  • reprezinta un avantaj cunoasterea : XEN, OpenVZ, WHMCS, CPanel, Linux (apache, bind, nginx etc.)
  • Beneficii*
  • mediu de lucru placut care iti sustine dezvoltarea profesionala
  • salariu competitiv, in functie de experienta
  • concediu de odihna 20 de zile lucratoare pe an
  • eventualele) ore suplimentare platite
  • prime anuale in functie de performantele companiei
  • Raportați această lucrare