ELECTROMECANIC MOTOARE DIESEL
SERVICE SI MENTENANTA SRL
Hateg
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • pasionat de motoare Diesel sau experienta relevanta
  • studii medii / superioare cu profil mecanic, electromecanic, inginerie, tehnic
  • cunostinte generale electromecanica
  • experienta in reparatii de echipamente mecanice si electromecanice
  • cunostinte operare calculator
  • limba engleza - nivel mediu
  • permis conducere - vechime minima 3 ani - categoria B
  • disponibilitate pentru deplasari / delegatii pentru 30% din timpul de lcuru
  • persoana serioasa, responsabila, cu initiativa
  • gandire clara rationament logic, capacitate analiza si sinteza
  • NOTA : sunt acceptate pentru evaluare si CV cu o conformitate partiala

    Descrierea jobului

    Cerinte post full time, departament service :

  • Indeplinirea sarcinilor trasate pentru identificarea defectiunilor, stabilirea procedurilor de reparatie si realizarea reparatiilor conform standardelor companiei
  • furnizarea suportului tehnic partenerilor sau departamentelor interne
  • disponibilitate pentru delegatii (reparatii la sediul clientului )
  • Oferim :

  • salariu motivant
  • instruire si formare profesionala
  • lucru intr-o echipa de profesionisti
  • Raportați această lucrare