Specialist aprovizionare
Zermand
Oradea
‎în urmă cu 13 ore
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

Căutăm o persoană responsabilă și perseverentă pentru un post de Specialist Aprovizionare, în cadrul unei companii din Bihor.

Cerințe :

  • studii superioare în domeniul tehnic sau economic;
  • cunoștințe de operare PC;
  • cunoștințe de limba engleză;
  • abilități de negociere și comunicare;
  • capacitate de planificare și organizare.
  • Responsabilități :

  • asigură necesarul de stoc stabilit sau solicitat;
  • verifică și gestionează facturile primite de la furnizori;
  • urmărește planul de livrare a mărfii în termenii contractuali;
  • organizează transportul și interacționează cu furnizorii de materii prime;
  • respectă termenele stabilite.
  • Beneficii :

  • salariu atractiv;
  • contract pe durată nedeterminată;
  • mediu de lucru plăcut.
  • Raportați această lucrare