Asistent manager
RXP ADVERTISING SRL
Oradea
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

RXP Advertising angajeaza Asistent Manager pentru noua locatie din Oradea, Parc Industrial II.

Asistent managerul reprezinta interfata companiei in relatia cu partenerii de afaceri.

Cerinte :

  • Cunostinte bune de operare PC : Pachetul Microsoft Office, Adobe PDF, navigare internet;
  • Cunoastere a limbii engleze la nivel mediu (scris, vorbit);
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
  • Capacitate de a respecta termene limită;
  • Atenție către detalii;
  • Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate.
  • Descrierea jobului

  • Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
  • Preluarea si directionarea corespondentei si a apelurilor telefonice;
  • Primirea vizitatorilor si directionarea catre persoanele de contact din companie;
  • Expedierea corespondentei si a coletelor catre parteneri si urmarirea lor pana la livrare;
  • Administrarea documentelor companiei (preluarea, inregistrarea, sortarea si distribuirea la departamentele implicate a corespondentei;
  • expedierea corespondentei, arhivarea documentelor);
  • Coordonarea activitatii de evidenta a personalului (intocmire dosare de angajare, pontaje, condica de prezenta, eliberare de adeverinte, evidenta certificatelor medicale, certificatelor de aptitudini, a cererilor de concediu);
  • Intocmirea, copierea, scanarea, arhivarea diferitelor documente din companie;
  • Asigurarea protocolului intern, dar si in cadrul intalnirilor;
  • Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management ;
  • Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei.
  • Raportați această lucrare