Bucatar
Jolie Ville Invest SRL
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam colegi cu experienta de minim 1 an in domeniu.

Seriozitatea, bunul simt, dinamismul, spiritul organizat si atitudinea pozitiva sunt obligatorii

Descrierea jobului

Prepararea meniurilor sub indrumarea bucatarului sef, cu respectarea tuturor conditiilor de igiena si calitate.

Determinarea necesarului de materii prime in functie de comenzi.

Responsabil de curatenia si igiena la locul de munca.

Program avantajos (fara ore de noapte), o zi da, una nu, cu asigurarea a 2 zile consecutiv libere pe saptamana, se asigura transportul seara la domiciliu cu microbuzul firmei.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite