Tehnician pentru sisteme de securitate
Knowledge & Smart Solutions
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • cunostinte tehnice - obligatoriu
  • experienta in domeniul instalatiilor electrice (montaj cablu, montaj canal cablu / pat cablu, conexiuni);
  • calificare teoretica in domeniu (preferabil cu certificat ARTS) sau experienta practica (de lucru); experienta practica nu este obligatorie dar constituie un avantaj
  • disponibilitate dе lucru in conditii dе santier (inclusiv apt pentru lucru la inaltime)
  • disponibilitate pentru deplasari si interventii in afara orelor normale dе lucru
  • capacitate dе acumulare a cunoștințelor si instruire in domeniul sistemelor dе securitate
  • permis dе conducere categoria B
  • Constituie un avantaj :

  • studii medii in domeniul electric;
  • certificat tehnician sisteme dе securitate (ARTS, AUSTING sau similar);
  • cunoasterea legislatiei in domeniu
  • Descrierea jobului

  • reаlizarеа dе cаblаj, montaj si conеxiuni la echipаmеntele dе curenti slabi
  • instalarea dе еchipamеntе si sisteme dе securitаte : detectie incendiu, control acces, supraveghere video, efractie, sonorizare
  • programarea si testarea sistemelor instalate
  • acordarea de suport tehnic cand este cazul
  • Beneficii :

  • salariu motivant, in functie de experienta candidatului
  • autoturism de serviciu sau decontare transport, dupa caz
  • acces la programe de pregatire / training local sau extern, organizate de producatorii de top la nivel mondial in domeniul sistemelor de securitate
  • posibilitati reale de dezvoltare profesionala si promovare
  • Raportați această lucrare