Tehnician mentenanta
Avon Cosmetics (Romania)
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Studii medii tehnice

Experienta relevanta in domeniul intretinere centre logistice / deposit

Calificarea de electrician / electromecanic nu este obligatorie, dar este un plus.

Responsabilitati :

Verifica zilnic, saptamanal si lunar, in functie de necessitate, starea echipamentelor( tabloul general, conveioare, rampe incarcare / descarcare, compresorul pneumatic ).

Intervine ori de cate ori este nevoie in cazul disfunctionalitatii unuia dintre echipamente.

Ocazional executa confectii metalice necesare bunei desfasurari a activitatii in cladire.

Ofera suport colegilor din echipa in cazul unui incident de ordin tehnic.

Efectueaza activitati administrative, ex : zugravit pereti, vopsire mobilier, aranjat mobilier in birouri, dezinfectia spatiilor din cladire.

Programul de lucru :

2 schimburi : 6-14 : 30; 14 : 30- 23 : 00

Ore suplimentare : max 2h / schimb(la schimbare de campanie, adica 1 / 3 sapt, iar din noiembrie 1data / 4 sapt)

Weekend : ocazional (in functie de CCC)

Ce oferim?

Contract pe perioada nedeterminata

Salariu fix + tichete de masa + transport, pe anumite rute predefinite

Posibilitati de dezvoltare profesionala

Raportați această lucrare