Broker imobiliar de succes
Project Center Intermed 2004 S.R.L.
Pitesti
‎în urmă cu 11 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Acest job ti se potriveste daca : ai cunostinte temeinice de limba romana, esti energic, optimist, sociabil, atent la detalii, punctual si vrei sa ai castiguri motivante.

Descrierea jobului

Descriere job - responsabilitati :

  • Listarea si managerierea proprietatilor din Pitesti si imprejurimi;
  • Administrarea portofoliului de clienti;
  • Intermedierea vanzarilor si inchirierilor;
  • Incheierea contractelor;
  • Prospectarea si cunoasterea continua a pietei;
  • Asistarea clientilor de-a lungul intregului proces de tranzactionare imobiliara;
  • Activitati de back office;
  • Crearea strategiilor de marketing pentru promovarea ofertelor.
  • Beneficii :

  • Se ofera salariu fix+comisioane generoase din vanzari;
  • Se asigura training gratuit;
  • Program flexibil;
  • Mediu de lucru placut;
  • Avantajul imbinarii mediului de la birou cu mediul dinamic de pe teren;
  • Masina serviciu, laptop, telefon, soft CRM.
  • Suportul intregii echipe;
  • Buget ridicat de publicitate pe cele mai importante portaluri.
  • Raportați această lucrare