Consultant Recrutare
Cambra Recruitment
Petroșani
9 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Romania

Job description - Romania

RESPONSABILITATI

  • Conceperea si publicarea anunturilor de recrutare conform descrierii si a specificatiilor posturilor;
  • Identificarea potentialilor candidati, analiza si selectarea CV-urilor;
  • Contactarea candidatilor prin diverse cai : email, telefon, retele de socializare etc.;
  • Pregatirea CV-urilor candidatilor si formatarea acestora in conformitate cu politica firmei;
  • Sustinerea interviurilor de recrutare;
  • Diverse evidente si organizarea documentelor necesare;
  • Intocmirea documentelor specifice : contracte de mediere, acorduri GDPR, colectare de documente necesare in faza de selectie;
  • Abilitati de testare a candidatilor in functie de cerinte. ALTE INFORMATII
  • Pachetul salarial este in functie de experienta profesionala si se negociaza in timpul interviului;
  • Mediu de lucru este flexibil.
  • Requirements

  • Absolvent studii superioare in una dintre specialitatile : Psihologie, Pedagogie, Drept, Consiliere;
  • Experienta de minim 3 ani in recrutare;
  • Operare PC-MS Office (Word, Excel, PPT), navigare internet;
  • Seriozitate;
  • Capacitate organizatorica, multitasking;
  • Respectarea termenelor limita;
  • Cunoasterea limbii Engleze - constituie un avantaj;
  • Masina proprie / permis de conducere constituie un avantaj.
  • Restrictions

    Minimum education level required Bachelor's degree

    Minimum experience level required 3 - 5 years

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite