Consilier vanzari si Sef magazin
S.C. DENIS SHOES S.R.L.
Brasov
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare

Experienta in retail

Experienta in coordonarea unei echipe

Capacitate foarte buna de comunicare

Capacitate rapida de decizie

Bune capacitati organizatorice

Orientare catre rezultate

Descrierea jobului

Descrierea jobului consilier vanzari :

Realizeaza activitatea de vanzare in magazinele noastre specializate

Consiliaza clientii si ii informeaza despre produsele companiei

Expune marfa si participa la inventare

Respecta Regulementul intern si procedurile de lucru

Responsabilitati Sef magazin :

Coordoneaza si asigura conducerea comercial-economica a punctului de lucru

Coordoneaza si asigura gestiunea corecta, completa si eficienta a produselor (primirea, pastrarea si eliberarea de bunuri aflate in gestiunea societatii)

Coordoneaza si asigura implementarea corespunzatoare a standardelor de calitate privind deservirea clientilor de catre personalul aflat in subordine.

Asigura managementul personalului ,coordonarea echipei.

  • Pregatirea, derularea si evaluarea inventarelor;
  • Urmareste obiectivele de vanzari si eficientizarea rezultatelor comerciale.

    Gestioneaza produsele in functie de vanzari si cererea clientilor.

    Este constant in contact cu clientii, cautand solutii pentru solicitarile acestora

    Beneficii :

    Venit lunar fix + bonus din vanzari

    Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica

    Posibilitati de avansare

    Asteptam CV-urile dumneavoastra in magazin sau prin e-mail la adresa : hr denisshoes.com

    Raportați această lucrare