Office Manager
Phylosophy Design
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Absolvent Studii superioare

Experienta intr-un post similar de minimum 1 an

Abilitati de comunicare

Persoana responsabila care isi asuma deciziile si transmite corect si complet informatiile catre personalul aflat in subordine

Punctualitate, seriozitate

Descrierea jobului

Rezolva in timp util problemele administrative

Operare calculator, fax, imprimanta, xerox (nivel Excel avansat - se lucreaza cu tabele, situatii, filtru, formule)

  • Aprovizionare cu consumabile pentru birouri si protocol, monitorizarea si verificarea diverselor produse necesare biroului;
  • Asigurarea ca biroul este tot timpul curat si pe deplin operational;
  • Asigura traducerea diverselor materiale din / in limba engleza, elaborarea si redactarea lor;
  • Elaborarea si redactarea rapoartelor cerute de manager, redactarea si distribuirea corespondentei interne si externe (fax-uri, note interne, adrese sau alte documente);
  • Indosariere documente;
  • Predare instrumente de lucru pentru persoanele nou incadrate si preluarea acestora de la cei cu care se incheie contractul de munca

  • Mentine relatiile cu furnizorii de servicii / produse necesare pentru departamentul administrativ;
  • Asigura managementul departamentului administrativ / secretariat : corespondenta, preluare apeluri, gestionarea documentelor, informari interne, intampinare vizitatori;
  • Coordoneaza receptiile celor 10 magazine din tara

    Gestioneaza administrativ flota de masini aflata in folosinta middle si top managementului

    Asigura confidentialitatea si integritatea informatiilor in concordanta cu politica firmei

  • Contractul de munca se incheie initial pe perioada determinata (sunt 2 contracte de cate 3 luni) si apoi pe perioada nedeterminata;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei;
  • Raportați această lucrare