coordonator/sef schimb
Chihlimbar S.R.L.
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta într-o pozitie similara, sef sectie / schimb, minim 3 ani;
  • Capacitate de a conduce, coordona, organiza si controla echipa si întreaga activitate de productie a sectiei, avand in subordine cca 30 de persoane si partea de incarcari;
  • Capacitatea de planificare a tuturor proiectelor, cu respectarea deadline-urilor, calitatii si cantitatii produselor finite;
  • Un om matur, responsabil si onest, orientat spre rezultat si eficienta, ordine si disciplina
  • Descrierea jobului

  • Conduce, organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea sectiei de productie;
  • Planifica toate resursele umane si materiale, astfel incat activitatile sectiei sa conduca la rezultate targetate si la maximizarea profitului;
  • Instruieste si supravegheaza permanent activitatea oamenilor si asigura buna functionare a utilajelor si SDV-urilor din cadrul sectiei;
  • Asigura oprimizarea spatiului de lucru si fluidizarea cailor de circulatie;
  • Planifica, controleaza fluxul de materii prime, materiale, si produse finite;
  • Asigura relatia permanenta cu conducerea firmei, cu sefii de sectii / departamente, cu toti colegii, pentru o fluidizare si o buna organizare a activitatii sectiei;
  • Analizează permanent toate actiunile oamenilor, toate activitatile sectiei; intocmeste rapoarte, situatii în care propune solutii de imbunatatire si eficientizare a activitatii sectiei de productie .
  • Se lucreaza 2 schimburi,8 h / zi+ pauze de masa,5 zile pe saptamana, si 2 sambete / luna cand este schimbul 1
  • Raportați această lucrare