Cautam Electricieni si Vopsitori Auto! Angajare imediata!
Manpower
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experiență in industria auto;
  • Experienta anterioara pe o pozitie similara reprezinta un avantaj.
  • Atitudine pozitivă și dorință de învățare.
  • Program - Electrician auto : Luni - Duminica, in ture, se lucreaza 2 weekend-uri pe luna (platite in plus, conform legii)

  • Program - Vopsitor Auto : Luni - Vineri - 9 : 00-17 : 30;
  • Locatie : Sos. Odaii, zona Baneasa, sector 1 Bucuresti (soseaua de centura a Capitalei);
  • Descrierea jobului

  • Responsabilitati - Electrician Auto;
  • Diagnoza;
  • Interventii la sistemele electrice;
  • Schimbarea si pregatirea componentelor electrice;
  • Responsabilitati - Vopsitor auto;
  • Pregatirea suprafetelor si vopsirea lor conform planului;
  • Dezasamblarea si asamblarea componentelor vopsite;
  • Respectarea procedurilor de lucru;
  • Ce oferim?

  • Mediu de lucru sigur, stabil;
  • Formare profesionala gratuita;
  • Pachet salarial incepand cu 3200 lei net, sau mai mult, in functie de experienta si aptitudini;
  • Tichete de masa, asigurare medicala privata;
  • Raportați această lucrare