Montator tamplarie PVC&Aluminiu cu geam termoizolant
CASA NOASTRA SRL
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Absolvent studii medii (minim).

Carnet conducere categoria B.

Bune abilitati de comunicare.

Abilitatea de a citi, interpreta si lucra conform desenelor tehnice.

Cunostinte in folosirea nivelei, ruletei.

Experienta in domeniul tamplarie sau constructiilor.

Descrierea jobului

Realizeaza montaje conform planificarii primite

Transporta marfa in bune conditii pana la adresa de montaj

Asigura demontajul si montajul tamplariei, geamurilor, accesoriilor conform fiselor tehnice.

Utilizeaza si intretine corespunzator echipamentul de lucru.

Participa la descarcarea marfii livrate.

Raportați această lucrare