Inginer instalatii in constructii
Hexagon Structures
Cluj‑Napoca
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Inginer instalatii cu minim 3 ani experienta in proiecte rezidentiale, office si retail constituie un avantaj!

Absolvent al Universitatii Tehnice Facultatea de Instalatii

Persoana cu bune abilitati de organizare, comunicare si planificare!

  • Cunostinte de operare pe calculator : Microsoft Office (Word, Excel), AutoCAD;
  • Capacitatea de a lucra in echipa, dar si individual!

    Persoana proactiva, orientata către rezultate!

    Inginer cu experienta in munca pe santier!

    Descrierea jobului

    Urmarirea proiectelor pentu toate specialitatile (Instalatii Sanitare, Termice, Electrice, Detectie Incendiu, Gaz, Desfumare, HVAC) pentru proiecte rezidentiale, office si retail

    Monitorizarea in faza de executie, legatura cu proiectantii

    Intocmirea cartii tehnice - pe partea de instalatii

    Verificarea si acceptare situatiilor de lucrari ale subcontractantilor

    Corelarea activitatii cu specialitatea constructii

    Pregatirea fazelor determinante

    Mentine relatia cu dirigintele de santier

    Raportați această lucrare