Electrician instalatii de interior 3000- 3700 lei net
Manpower
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Pentru o companie cu experienta solida in instalatii electrice si sisteme de securitat e si care utilizeaza cele mai noi tehnologii si inovatii in domeniul automatizarilor si instalatiilor electrice, suntem in cautarea unui Electrician instalatii electrice / constructii.

Cerinte :

  • Calificare electrician instalatii electrice / constructii ( liceu tehnic, scoala profesionala sau cursuri de specialitate);
  • Experienta minima pe o pozitie similara;
  • Abilitate de lucru la inaltime;
  • Autorizatie ANRE ( reprezinta avantaj)
  • Responsabilitati :

  • Realizeaza cablajul pentru instalatii electrice si curenti slabi, conexiuni la aparataj ultraterminal si in tablouri electrice;
  • Urmareste respectarea proiectului atat din punct de vedere tehnic cat si incadrarea in termenele de executie.
  • Beneficii :

  • Pachet salarial motivant raportat la experienta si cunostinte;
  • Posibilitatea renegocierii salariale dupa 3 luni;
  • Tichete de masa ( dupa perioada de proba);
  • Decont transport;
  • Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica;
  • Posibilitate de deplasare pe perioade scurte / medii pe proiectele din afara tarii ( nu este obligatoriu).
  • Raportați această lucrare